شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیانشرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان با هدف ارتقای کیفیت کالاهای تولیدی داخل کشور و کالاهای وارداتی، استقرار سیستم های کیفیت در واحد های تولیدی، کمک به حسن اجرای استاندارد، تأمین خواسته های مصرف کنندگان در خصوص کالاهای مصرفی، بهره مندی بهینه از محیط زیست و همکاری و مساعدت در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه و امنیت غذا و بهداشت کشور در سال 1387 تأسیس گردید. این شرکت با توجه به تجارب ارزنده ی موسسین و بهره گیری از متخصصان زبده و متعهد توانسته نسبت به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های مختلف در زمینه غذایی، میکروبی، آرایشی و بهداشتی، قطعات و لوازم خودرو و . . . اقدام نماید. این شرکت در دو بخش بازرسی و آزمایشگاهی فعال است.

بخش بازرسی با مجوز مرکز تایید صلاحیت ایران در زمینه تایید نوع خودرو، بازرسی و نمونه برداری از کالاهای وارداتی و صادراتی و نمونه برداری از تولیدات کارخانه های داخل و همچنین با اخذ نمایندگی از شرکت های بازرسی بین المللی در زمینه بازرسی از آسانسور، شهربازی، پارک بازی و بادی و بازرسی از خودروهای وارداتی،فعال می باشد. پرسنل این بخش با گذراندن دوره های تخصصی مورد نیاز و با لحاظ نمودن تعهد و وجدان کاری، توانسته اند رضایت و اعتماد طرف های شرکت را جلب نمایند.

بخش آزمایشگاه در ساختمانی به مساحت حدود 2000 مترمربع با در اختیار داشتن متخصصان متعهد،مجرب و بومی، و وجود دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته نسبت به آزمون کالاهای ارسالی طبق ضوابطو دستورالعمل های ابلاغی فعالیت می کند. کالاهایی که در این بخش موردآزمون قرار می گیرند، عبارت است از: غذایی و میکروبی،شیمیایی و بهداشتی،ظروف،خودرو،افشانه،انفورماتیک،صنایع چوب و فرآورده های نفتی.