از کوپن فناوری این شرکت در هفته پژوهش رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان؛ صبح امروز طی مراسمی تحت عنوان هفته پژوهش که در سالن اجتماعات دانشگاه خلیج فارس برگزار شد از کوپن فناوری این مجتمع آزمایشگاهی رونمایی شد.

مدیر آموزش شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون با اشاره به اینکه امروز دانشگاه­ها علاوه بر تعلیم دانشجویان و دانش آموزان نقش بسیار مهمی در عرصه های مختلف جامعه دارند، افزود: دانشگاه ها می توانند به عنوان یک پل ارتباطی با پایه علمی و پژوهشی دانشجویان را در این مسیر به مرتبه عالی برسانند که این برای هر کشور یک سرمایه بسیار عظیم محسوب می شود.

رضا دهدار خاطر نشان کرد: امروز کشورمان بیش از پیش باید در عرصه های علمی تلاش کند تا شاهد پیشرفت روزافزون در سطح بین المللی باشیم.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد در دنیای امروز، اقتصادی پویا و دانش بنیان است، افزود: این دانشگاه ها هستند که روند اقتصاد دنیا را می سازند و بر پایه علم و دانش بنا می کنند.

وی یادآور شد: بر همین اساس مدیران این شرکت تصمیم گرفتند تا با هدف تسهیل در امور دانشجویی در طرح های پژوهشی سهیم باشند و این موضوع طی جلساتی که با بنیاد نخبگان استان با ارائه پیشنهاداتی برگزار گردید، باعث شد تا تصمیم به طراحی کوپنی با عنوان کوپن فناوری جهت استفاده مستعدین برتر و دانشجویان عزیز نمائیم.

دهدار ضمن ابراز خرسندی از اینکه برخود می بالیم که این مهم از مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان رقم خورده است، افزود: ایده اولیه این کوپن فن آوری با الهام از برنامه حمایتی اتحادیه اروپا از فعالیت های دانش بنیان با هدف تأمین خدمات تخصصی مورد نیاز دانشجویان و پژوهشگران مستعد و برتر بنیاد نخبگان در استان بوشهر طراحی شد.

وی با اشاره به اینکه نحوه استفاده از این کوپن بدین شکل است که ظرفیت های موجود مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان در ابتدا توسط مدیر پژوهش هر دانشگاه امکان سنجی می شود، افزود: در مرحله بعد متناسب با خدمات آزمایشگاهی ما، کوپن فناوری در اختیار اساتید قرار می گیرد تا از این طریق دانشجوی مورد نظر به اخذ آن از استاد مربوط خود از این ظرفیت استفاده نماید.

شایان ذکر است این کوپن فناوری جهت استفاده دانشجویان دانشگاه های مختلف استان در مقطع ارشد و دکتری پیش بینی شده است که این موضوع به زودی در کلیه کشور اجرایی خواهد شد.