بازدید مدیرکل محیط زیست استان بوشهر از مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان

به گزارش روابط مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان؛ صبح امروز مدیرکل محیط زیست استان بوشهر باتفاق هیأت همراه از مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان بازدید نمودند.

فرهاد قلی نژاد افزود: باعث افتخار است که اینچنین مجتمع آزمایشگاهی با این پتانسیل در استان بوشهر با بهترین و مجهزترین امکانات وجود دارد.

مدیرکل محیط زیست استان بوشهر این دیدار را نقطه عطفی جهت تداوم ارتباط و تعاملات بیشتر با این مجتمع دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به این پتانسیلی که در استان وجود دارد باید بتوانیم روی پروژه های زیست محیطی و بومی استان بوشهر بیشتر سرمایه گذاری نمائیم که امیدواریم در آینده نتایج و ثمرات آن را شاهد باشیم.

وی در این نشست با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست از فعالان محیط زیست، علاقمندان و حامیان این موضوع استقبال می کند، افزود: خیلی از کارهایی را که در سنوات گذشته روی زمین مانده و یا هنوز در خصوص آن اقدامی صورت نگرفته را می توان با اندیشه، تفکر، خلاقیت و دست پر توان این عزیزان به ثمر رساند.

مسعود محبوبی نیز ضمن ابراز خرسندی از این بازدید، موارد و مشکلات پیش روی آزمایشگاه های استان را در خصوص مسایل مربوط به محیط زیست استان تشریح کرد و افزود: در برخی موارد که برای گرفتن مجوزی در مرکز کشور اقدام می کنیم، کار طبق روال پیش می رود و به موقع به سرانجام می رسد ولی متأسفانه مواردی که در بوشهر اقدام می شود با روند بسیار طولانی صورت می گیرد که در برخی اوقات نیز از خیر آن می گذریم.

مدیرعامل مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان با اشاره به اینکه شاخه زیتون لیان به عنوان مجموعه ای که تاکنون از هیچ ارگان دولتی کمک مادی نخواسته ایم، افزود: از ابتدا دیدگاه ما سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی مان بوده و برای رسیدن به نقطه عالیه دست از تلاش بر نداشته ایم، چون بر این باوریم که در تمام مراحل باید با گامهای استوار و پیوسته حرکت کرد تا به مقصد رسید.

وی خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما ارتقای سطح سلامت جامعه است و در همین نشست آمادگی خود را در خصوص انجام کارهای مشترک با سازمان محیط زیست اعلام می نمائیم.