امضای تفاهم نامه مدیران اریکن کالج مالزی با مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان

به گزارش روابط عمومی مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان؛ در راستای گسترش تعاملات علمی بین المللی با اریکن کالج مالزی، دو تن از مدیران این کالج بین المللی از مالزی به نام خانم الیل جها و آقای محمد ریاس به بوشهر عزیمت و از آزمایشگاه شاخه زیتون لیان که بزرگترین و مجهزترین مجتمع آزمایشگاهی در جنوب کشور محسوب می شود، بازدید بعمل آوردند.

مسعود محبوبی در همین رابطه افزود: در بازدید مدیران اریکن کالج مالزی از آزمایشگاه، زمینه های اولیه برای همکاری مشترک شکل گرفت که جزئیات آن طی تفاهم نامه ای به امضای دو طرف رسید.

مدیرعامل مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی شاخه زیتون لیان ضمن اشاره به اینکه برای این هیأت مالزیایی برنامه های خاصی در نظر گرفته شده است، افزود: صبح امروز و پس از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اریکن کالج مالزی و شاخه زیتون لیان، این دو نفر با اعضای اتاق بازرگانی، اعضای هیأت علمی چند دانشگاه در بوشهر و شیراز نشستی را برگزار خواهند نمود.

وی یادآور شد: در بخشی از این تفاهم نامه و بر اساس توافقات بعمل آمده مقرر شد سالانه دانشجویان علاقمند به تحصیل در مالزی از استان بوشهر برای حضور در این دانشگاه در دوره های مختلف به کشور مالزی اعزام و ضمن اشتغال به تحصیل از امکانات این دانشگاه نیز بهره مند شوند.

گفتنی است اریکن کالج مالزی با بیش از 16000 دانشجو یکی از بزرگترین دانشگاه های مالزی است که در شهر کوالالامپور و چسبیده به برج های دوقلوی پتروناس واقع شده است.