دریافت گواهینامه ایزو 45001:2018 از شرکت ACS کانادا

به گزارش روابط عمومی مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان؛ با تلاش و پیگیری‌های مدیرعامل و کارشناسان مربوطه شرکت بازرسی شاخه زیتون لیان نهایتاً انتظارها تمام شد و موفق به دریافت گواهینامه ایزو 45001:2018 از شرکت ACS کانادا شدیم.

مسعود محبوبی با اشاره به تلاش در جهت دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ایزو 45001 افزود: طراحی اختصاصی، استقرار این استاندراد و اجرای الزامات استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای آن مدت چهار ماه به طول انجامید که خوشبختانه موفق به اخذ آن شدیم.

مدیرعامل مجتمع آزمایشگاهی و شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان ضمن اعلام این که در این مدت آموزش های ایمنی، مانور میدانی، معاینات طب کار و نصب سیستم اعلاق حریق و ارت را در جهت بهینه سازی و اجرای الزامات استاندارد انجام دادیم، خاطر نشان کرد: کلیه این موارد در جهت ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری های شغلی برای استانداردسازی محیط کار صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این استاندارد چارچوبی را برای مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای کارکنان مهیا می نماید، ادامه داد: سازمان جهانی استاندارد ISO  در ماه مارس سال ۲۰۱۸ سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ایزو ۴۵۰۰۱ را نهایی و ثبت کرد.

محبوبی یادآور شد: این استاندارد در کنار الزامات محلی و الزامات تعریف شده به عنوان الزامات قانونی در هر کشور، مدلی کامل در جهت بهبود فضای کسب و کار می باشد که ما نیز سعی کردیم تا با طراحی و اجرای اختصاصی این مدل برای شرکت خود به این مهم دست یابیم.